Ayağınızdaki Enerji

52 yıldır faaliyet gösteren Şahinler Ayakkabıcılık , 1963 yılında şahıs firması olarak hizmet vermeye başlamış olup 1994’ten bu yana KOMCERO markası adı altında üretimine devam etmektedir.

Takip eden yıllarda artan üretim kapasitesi ve bu sürecin beraberinde oluşan daha geniş mekanla birlikte daha fazla makine ihtiyacının duyulmuş olması KOMCERO‘nun sahip olduğu modern tesisin kurulmasında tetikleyici unsur olmuştur.

Şahinler Ayakkabıcılık KOMCERO isimli markasıyla birlite 3.000 m2 kapalı alanda yıllık 320.000 çift üretim kapasitesiyle sektörün öncü firmalarından birisi olmayı başarmıştır. Yurtdışında ISO 9001 kalite yönetim sistemiyle çalışmakta olup 21 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Kaliteyi ve modayı hedef almış bir firma olmakla birlikte ayakkabıda rahatlığı ön planda tutmayı hedef almıştır. Günün en son moda derileri kalıpları ve tabanlarıyla trend ayakkabılar yapmayı misyon edinmiş olup her geçen gün çıtayı yükselterek tüketicilerin beğenisine sunmaya devam etmekteyiz.

Kaliteli ürünleri tüketicisine ulaştırmayı her zaman en önemli hedef olarak seçen KOMCERO bu hedefine ulaşabilmek için kurumsallaşma ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekle birlikte bu alanda da sürekli yatırım yapmaktadır. Uzman ekibiyle AR-GE departmanı , ayak sağlığına uygun, kullanıcıların kendilerini rahat ve özgün hissedebilecekleri tasarımları ortaya çıkarabilmek için yurt içi ve yurt dışında faaliyetlerini devamlı sürdürmektedir.

Her daim Türkiye ‘ nin en iyi koleksiyon hazırlayan markası olarak liderliği elden bırakmamak.
Kalite Politikamız ; Türkiye ‘ deki en az şikayet alan ayakkabı markası KOMCERO ‘ nun yeni teknolojilerle dana uzun zaman kullanılmasını sağlamak.